Szukaj:
 

 

Rozpoczęły się zapisy do przedszkoli na przyszły rok szkolno/przedszkolny 2013/2014. Rekrutacja rozpoczęła się 1 marca 2013 r. i potrwa do 29 marca 2013 r.

Prosi się chętnych rodziców o zgłaszanie się do przedszkola w swojej miejscowości i wypełnienie podania o przyjęcie Waszego dziecka do przedszkola. We wszystkich siedmiu przedszkolach w Kaczorach, Śmiłowie, Dziembowie, Dziembówku, Morzewie, Rzadkowie i Zelgniewie czekają wolne miejsca na małych mieszkańców naszej gminy. Na dzieci czeka wykwalifikowana kadra otwarta na współpracę z rodzicami, oferująca ciekawe zajęcia dydaktyczne. Każdy budynek przedszkolny posiada ogród wyposażony w piaskownicę oraz atrakcyjne przyrządy do zabaw świeżym powietrzu. Przedszkola w naszej gminie poza zabawą i zajęciami dydaktycznymi oferują dodatkowe zajęcia dla dzieci: język obcy, rytmikę, religię, zajęcia logopedyczne ( w każdym przedszkolu zatrudniony jest logopeda).

W obecnym roku szkolnym do przedszkoli uczęszcza 281 przedszkolaków jest to około 80% dzieci zamieszkałych w gminie w wieku od 3 do 6 lat. Wszystkie chętne dzieci zostały przyjęte do przedszkola.

Na kolejny rok szkolny 2013/2014 gmina przygotowała 325 miejsc na przyjęcie dzieci do przedszkoli.Zdzisława Kępczyńska
/dyrektor GZEASiP w Kaczorach/


a