Szukaj:
 

 Złoto dla Adama


 

Judoka z UKS Leśnik Kaczory Adam Stodolski w miniony weekend (31 sierpnia 2013 r.) zdobył złoty medal w wadze 60 kg. To właśnie w Bydgoszczy odbyły się Otwarte  Międzynarodowe  Mistrzostwa  Polskiej  Federacji  Sportu  Gwardia  w  Judo  Juniorów  Młodszych gdzie  wystartowali  podopieczni  trenerów   Józefa  i  Tomasza  Jopków,  którzy  spisali się  bardzo  dobrze i zajęli medalowe miejsca:  

Złoty medal w wadze 81 kg zdobył również Tomasz  Drzewiecki, srebrny medal w wadze 52 kg.  Roksana  Łosoś, a V miejsce w wadze 50 kg. zdobył Oskar Pazdaj. W walkach eliminacyjnych odpadł Beniamin Podemski w wadze 50 kg wszyscy zawodnicy UKS „3” Piła. W zawodach  wystartowało   100 zawodników   z  Estonii, Białorusi, Czech, Niemiec, Litwy oraz z Polski.

Nadmieniam, że w dniu 19 września 2013 r w UKS „3” w Pile będzie przebywał przez 3 dni brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Montrealu, medalista Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy – Marian Tałaj, który będzie prowadził zajęcia z judokami z klubów Piły, Trzcianki, Kaczor, którzy z niecierpliwością oczekują treningów.


Tekst (m.b)
Foto (Józef Jopek)a