Szukaj:
 

 

WYNIKI ZAWODÓW



VI Bieg Uliczny „Kaczorska 10” o Puchar Wójta Gminy Kaczory – uczestniczyło 278 zawodników, bieg ukończyło 276 zawodników


Najlepsi zawodnicy w kategorii OPEN:

  1. Joel Kosgei Komen z Kenii 00:33:12

  2. Oleksandr Łabziuk z Leszna 00:34:18

  3. Patryk Dacka ze Szczecina 00:35:16


Najlepsze zawodniczki w kategorii OPEN:

  1. Sara Gawlak z Piły 00:41:56

  2. Anna Skrzypczak z Piły 00:42:35

  3. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30


Najlepsi zawodniczki z powiatu pilskiego

  1. Sara Gawlak z Piły 00:41:56

  2. Anna Skrzypczak z Piły 00:42:35

  3. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30


Najlepsi zawodnicy z powiatu pilskiego

  1. Miłosz Czechowicz z Piły 00:36:00

  2. Krzysztof Śliga z Wyrzyska 00:36:30

  3. Damian Wesołowski z Piły 00:37:10


Najlepsi zawodnicy z gminy Kaczory:


  1. Paweł Kopertowicz z Kaczor 00:39:49

  2. Mariusz Andrzejczak z Śmiłowa 00:41:41

  3. Antoni Kozłowski z Krzewiny 00:43:36


Najlepsze zawodniczki z gminy Kaczory:


  1. Michalina Makowiecka z Kaczor 00:43:30

  2. Małgorzata Matkowska z Krzewiny 00:51:58

  3. Angelina Makowiecka z Kaczor 00:54:16


Najstarszy zawodnik:

  1. Marian Małecki (1937)

Najstarsza zawodniczka:

1. Ewa Borkowska (1952)


Najlepszy zawodnik i zawodniczka z Równopola:


    • Małgorzata Śliwińska

    • Radosław Śliwiński


Kat. kobiet 16-30 lat


1.Ewa Mączyńska z Piły

2. Rozalia Gapska z Pęckowa

3. Katarzyna Bolesta z Piły





Kat. mężczyzn 16-30 lat


  1. Damian Tupuj z Zacharzyna

  2. Miłosz Czechowicz z Piły

  3. Krzysztof Śliga z Wyrzyska


Kat. kobiet 31-40 lat

  1. Anna Sobańska z Dolaszewa

  2. Anna Bosianek z Piły

  3. Urszula Dynek z Pęckowa


Kat. mężczyzn 31-40 lat


  1. Mateusz Pałys z Piły

  2. Marcin Starszak z Osieka

  3. Jarosław Seweryn z Wysokiej


Kat. kobiet 41-50 lat


  1. Dorota Francikowska z Piły

  2. Alicja Barbusińska z Ujścia

  3. Ewa Korba z Dolaszewa


Kat. mężczyźni 41-50 lat


  1. Sylwester Bazimierowski z Dolaszewa

  2. Tomasz Chawawko z klubu TC Time

  3. Dariusz Skowera z klubu Renault Pabich Piła


Kat. kobiet 51-60 lat


  1. Alina Sznabel z Piły

  2. Aniela Zapiec z Wysokiej

  3. Wanda Skowrońska z Piły


Kat. mężczyźni 51-60 lat


  1. Adam Musiał z Krzyża Wielkopolskiego

  2. Marek Osos z Piły

  3. Wojciech Redziak z Chodzieży


Kat. kobiet powyżej 60 lat


  1. Halina Sanocka z Piły

  2. Ewa Borkowska ze Złotowa


Kat. mężczyzn powyżej 60 lat


  1. Adam Wróblewski z Wielenia

  2. Stanisław Borecki z Piły

  3. Stefan Dobak z Szamotuł



I Marsz Nordic Walking – startowało 48 zawodników


Najlepsze zawodniczki:

  1. Julia Korba z Dolaszewa 00:21:11

  2. Anita Jońca z Piły 00:21:37

  3. Magdalena Korniowska 00:21:40


Najlepsi zawodnicy:

  1. Zbigniew Szymański z Rynarzewa 00:20:16

  2. Arkadiusz Frączek z Równopola 00:22:40

  3. Andrzej Rybiński z Kaczor 00:23:23


I Bieg Przedszkolaka – startowało 108 zawodników


Kat. dzieci w wieku 3 lat:


  1. Dawid Pazdej z Równopola

  2. Tobiasz Kubiak z Równopola

  3. Tytus Piaskowski z Piły


Kat. dzieci w wieku 4 lat:


  1. Adam Wojcieszak z Piły

  2. Tymoteusz Kubiak z Równopola

  3. Maja Kołodziejczyk z Morzewa


Kat. dzieci w wieku 5 lat:


  1. Filip Jaworski z Dziembówka

  2. Piotr Pałys z Piły

  3. Aleksandra Piosik z Rzadkowa


Kat. dzieci w wieku 6 lat:


  1. Maciej Paulit z Krzewiny

  2. Krystian Kostka z Kaczor

  3. Nikodem Marcińczyk z Równopola


Kat. dzieci w wieku 7 lat:


  1. Martyna Puchała z Równopola

  2. Błażej Ziółkowski z Kaczor

  3. Jakub Truszkowski z Dziembówka









V Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Kaczory w Biegach Ulicznych – uczestniczyło 70 zawodników


Kat. dziewczęta klas I-III szkół podstawowych


  1. Marta Pietrzak z Równopola

  2. Martyna Hyl z Równopola

  3. Amelia Suchta z Dziembowa


Kat. chłopcy klas I-III szkół podstawowych


  1. Gracjan Grzybek z Prawomyśla

  2. Kornel Marcińczyk z Równopola

  3. Dominik Jaworski z Dziembówka


Kat. dziewczęta klas IV-VI szkół podstawowych


  1. Agata Andrzejczak ze Śmiłowa

  2. Julia Michałek z Równopola


Kat. chłopcy klas IV-VI szkół podstawowych


  1. Radosław Truszkowski z Dziembówka

  2. Kacper Hudzik z Jeziorek

  3. Norbert Śliwiński z Równopola


Kat. dziewczęta szkół gimnazjalnych


  1. Wiktoria Barbusińska z Ujścia

  2. Katarzyna Pufal z Kaczor

  3. Dominika Perska z Morzewa



Kat. chłopcy szkół gimnazjalnych


  1. Maciej Lisek z Morzewa

  2. Bartłomiej Kulaszewski z Morzewa

  3. Adrian Śliwiński z Równopola




Lista załączonych plików      
I Kaczorski Marsz Nordic Walking wyniki 2015 (33.9kB) pobierz pokaż
VI Bieg Uliczny Kaczorska dziesiątka wyniki 2015 (64.9kB) pobierz pokaż

a