Szukaj:
 

II MISTRZOSTWA GMINY KACZORY W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM



Blisko 200 zawodników wzięło udział w II Mistrzostwach Gminy Kaczory w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum, które odbyły się 22 czerwca na pływalni „Relaks” w Kaczorach. W zawodach zmierzyli się reprezentanci wszystkich szkół z terenu gminy. Na podium stanęło aż 71 zawodników.

Rywalizację przeprowadzono na dystansach 25 i 50 m wśród dziewcząt i chłopców w różnych grupach wiekowych. Zawody sędziował Grzegorz Lewandowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego ze wszystkich szkół gminy Kaczory.

Organizatorzy zawodów przewidzieli upominki dla wszystkich zawodników startujących w zawodach. Były to pamiątkowe dyplomy, a dla zwycięzców także medal. Uroczystej dekoracji po zakończeniu rywalizacji dokonała Eliza Szypryt – kierownik pływalni Relaks w asyście przewodniczącego miejscowego samorządu Stefana Kowala.

Zawody przebiegły bardzo sprawnie, wielu zawodników uzyskało bardzo dobre wyniki, które potwierdziły duże predyspozycje naszej młodzieży do pływania.

Poniżej prezentujemy wyniki zawodów oraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.



SZKOŁY PODSTAWOWE:

25 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. I-II
1. Malińska Paulina (SP Kaczory) – 29,79 sek.
2. Bednarek Agata (SP Kaczory) – 32,37 sek.
3. Kozera Natalia (SP Morzewo) – 32,46 sek.

25 m stylem dowolnym – chłopcy kl. II-II
1. Wendt Piotr (SP Kaczory) – 24,95 sek.
2. Kościański Karol (SP Śmiłowo) – 28,45 sek.
3. Marcińczyk Kornel (SP Rzadkowo) – 30,57 sek.

25 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. I-II
1. Bednarek Agata (SP Kaczory) – 30,08 sek.
2. Kozera Natalia (SP Morzewo) – 35,69 sek.

25 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. I-II
1. Kościański Karol (SP Śmiłowo) – 27,53 sek.
2. Marcińczyk Kornel (SP Rzadkowo) – 29,65 sek.
3. Paviglianiti Antonino (SP Kaczory) – 31,02 sek.

25 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. III-IV
1. Wegner Magdalena (SP Kaczory) – 24,99 sek.
2. Adamczyk Nadia (SP Kaczory) – 25,10 sek.
3. Encminger Dominika (SP Kaczory) – 25,75 sek.

25 m stylem dowolnym – chłopcy kl. III-IV
1. Derek Szymon (SP Kaczory) – 16,00 sek.
2. Maliński Daniel (SP Kaczory) – 17,28 sek.
3. Popowski Wojciech (SP Morzewo) – 19,10 sek.

25 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. III-IV
1. Wegner Magdalena (SP Kaczory) – 23,86 sek.
2. Rajek Julia (SP Morzewo) – 27,12 sek.
3. Rajek Zofia (SP Kaczory) – 27,26 sek.

25 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. III-IV
1. Derek Szymon (SP Kaczory) – 19,83 sek.
2. Popowski Wojciech (SP Morzewo) – 20,34 sek.
3. Maliński Daniel (SP Kaczory) – 20,74 sek.

50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. V-VI
1. Popowska Weronika (SP Morzewo) – 34,93 sek.
2. Parecka Wiktoria (SP Dziembowo) – 37,89 sek.
3. Boruta Zofia (SP Morzewo) – 45,36 sek.

50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. V-VI
1. Król Szymon (SP Śmiłowo) – 40,89 sek.
2. Milachowski Klaudiusz (SP Śmiłowo) – 44,95 sek.
3. Rajek Michał (SP Kaczory) – 45,40 sek.

50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. V-VI
1. Popowska Weronika (SP Morzewo) – 38,67 sek.
2. Parecka Wiktoria (SP Dziembowo) – 47,49 sek.
3. Załachowska Roksana (SP Dziembowo) – 49,66 sek.

50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. V-VI
1. Król Szymon (SP Śmiłowo) – 50,60 sek.
2. Teda Patryk (SP Dziembowo) – 52,89 sek.
3. Milachowski Klaudiusz (SP Śmiłowo) – 55,81 sek.

GIMNAZJUM:

50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. I
1. Maćkowiak Alicja – 50,04 sek.
2. Wieczorek Natalia – 53,22 sek.
3. Hebel Wiktoria – 53,87 sek.

50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. I
1. Lach Hubert – 38,54 sek.
2.
Gonia Mateusz – 40,87 sek.
3. Rajek Martin – 41.44 sek.

50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. I
1. Hebel Wiktoria – 55,55 sek.
2. Maćkowiak Alicja – 57,23 sek.
3. Wieczorek Natalia – 63,66 sek.

50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. I
1. Młynarek Kamil – 48,43 sek.
2. Gonia Mateusz – 51,03 sek.
3. Rybak Bartłomiej – 55,05 sek.

50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. II
1. Kornaga Julia – 37,21 sek.
2. Kubacka Dominika – 44,88 sek.
3. Pisarek Małgorzata – 46,59 sek.

50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. II
1. Stodolski Adam – 35,95 sek.
2. Piotrowski Marcel – 37,20 sek.
3. Wendt Bartłomiej – 38,06 sek.

50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. II
1. Kornaga Julia – 49,95 sek.
2. Rajek Julia – 52,21 sek.
3. Kubacka Dominika – 56,68 sek.

50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. II
1. Wendt Bartłomiej – 46,60 sek.
2. Zwierzyński Adam – 49,29 sek.
3. Zodrow Krystian – 49,74 sek.

50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. III
1. Plata Zofia – 39,07 sek.
2. Gruszczyńska Marta – 43,16 sek.
3.
Woltmann Klaudia – 45,38 sek.

50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. III
1. Bogusławski Jakub – 36,36 sek.
2. Kuchta Fabian – 40,14 sek.
3. Pazdej Kacper – 40,74 sek.

50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. III
1. Plata Zofia – 46,73 sek.
2. Maślanka Karolina – 52,35 sek.
3. Kożuchowska Magdalena – 54,15 sek.

50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. III
1. Bogusławski Jakub – 43,43 sek.
2. Nowak Jakub – 43,55 sek.
3. Kuchta Fabian – 54,21 sek.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


a