Szukaj:
 

IV MISTRZOSTWA GMINY KACZORY W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM

5 czerwca pływalnia „Relaks” w Kaczorach już po raz czwarty była organizatorem Mistrzostw w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjum. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 189 zawodników ze wszystkich szkół z terenu gminy Kaczory. Wśród uhonorowanych znalazło się aż 71 zawodników.

Podczas zawodów - zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w dwóch stylach: dowolnym i grzbietowym. Dziewczęta i chłopcy w najmłodszych kategoriach wiekowych – klas I - IV płynęli na dystansie 25 m, a V-VI i gimnazjum na dystansie 50 m.

Zwycięzcy pierwszych trzech miejsc otrzymali dyplomy i medale, a wszyscy pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy, które młodym pływakom wręczyli: Stefan Kowal - przewodniczący Rady Gminy Kaczory oraz Eliza Szypryt - kierownik pływalni.

Wyniki z zawodów prezentują się następująco:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

25 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. I-II
1. Krzyżaniak Aleksandra (SP Śmiłowo) – 28,60sek.
2. Brylańska Nikola (SP Kaczory) – 33,95 sek.
3. Bratkowska Zuzanna (SP Kaczory) – 36,02 sek.

25 m stylem dowolnym – chłopcy kl. II-II
1. Hyadryan Maciej (SP Śmiłowo) – 30,94 sek.
2. Pozorski Julian (SP Kaczory) – 37,25 sek.
3. Jaworski Filip (SP Dziembowo) – 38,36 sek.

25 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. I-II
1. Bratkowska Zuzanna (SP Kaczory) – 28,11 sek.
2. Krzyżaniak Aleksandra (SP Śmiłowo) – 30,38 sek.

3. Celebańska Martyna (SP Kaczory) – 31,29 sek.


25 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. I-II
1. Rogowski Łukasz (SP Kaczory) – 27,50 sek.
2. Jaworski Filip (SP Dziembowo) – 32,48 sek.

3. Gołota Oliwier (SP Kaczory) – 34,00 sek.

25 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. III-IV
1. Malińska Paulina (SP Kaczory) – 23,00 sek.
2. Bednarek Agata (SP Kaczory) – 23,10 sek.
3. Hintz Anna (SP Kaczory) – 28,06 sek.

25 m stylem dowolnym – chłopcy kl. III-IV
1. Kacak Szymon (SP Kaczory) – 22,40 sek.
2. Piosik Jakub (SP Dziembowo) – 23,06 sek.
3. Kończak Kamil (SP Kaczory) – 23,33 sek.

25 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. III-IV
1. Grabarska Aleksandra (SP Kaczory) – 25,77sek.
2. Malińska Paulina (SP Kaczory) – 26,16 sek.
3. Bednarek Agata (SP Kaczory) – 27,01sek.

25 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. III-IV
1. Adamczyk Sebastian (SP Kaczory) – 22,74 sek.
2. Kościański Karol (SP Śmiłowo) – 24,30 sek.
3. Radka Stanisław (SP Kaczory) – 24,81 sek.

50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. V-VI
1. Adamczyk Nadia (SP Śmiłowo) – 48,51 sek.
2. Rajek Zofia (SP Kaczory) – 48,96 sek.
3. Rajek Julia (SP Kaczory) – 53,10 sek.

50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. V-VI
1. Derek Szymon (SP Kaczory) – 34,74 sek.
2. Maliński Daniel (SP Kaczory) – 45,23 sek.
3. Krzyżaniak Łukasz (SP Śmiłowo) – 46,60 sek.

50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. V-VI
1. Rajek Zofia (SP Kaczory) – 43,41 sek.
2. Adamczyk Nadia (SP Kaczory) – 45,37 sek.

3. Encminger Dominika (SP Kaczory) – 51,79 sek.

50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. V-VI
1. Derek Szymon (SP Kaczory) – 29,91 sek.
2. Maliński Daniel (SP Kaczory) – 36,59 sek.
3. Jaworski Dominik (SP Dziembowo) – 39,09 sek.

GIMNAZJUM:

50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. I
1. Załachowska Roksana – 54,18

2. Kledzik Kinga – 69,30

50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. I
1. Teda Patryk – 38,90 sek.
2. Obrowski Michał – 41,79 sek.
3. Lach Michał – 42,48 sek.

50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. I
1. Załachowska Roksana – 54,68 sek.
2. Kledzik Kinga – 1,10,02 sek.
3. Młynarek Dagmara – 1,14,69 sek.


50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. I
1. Teda Patryk – 47,19 sek.
2.
Obrowski Michał – 50,79 sek.
3. Przewoźniak Jakub – 54,40 sek.

50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. II
1. Boruta Zofia – 46,91 sek.
2. Skowrońska Weronika – 49,89 sek.
3. Golla Katarzyna – 52,09 sek.

50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. II
1. Martenka Piotr – 38,20 sek.
2.
Lach Łukasz – 38,76 sek.
3. Rajek Michał – 39, 58 sek.

50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. II
1. Boruta Zofia – 53,16 sek.
2. Skowera Wiktoria– 1,00,9 sek.
3. Skowrońska Weronika – 1,01,31 sek.

50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. II
1. Lach Łukasz – 44,89 sek.
2.
Kirpa Alan – 45,71 sek.
3. Grabarski Łukasz – 49,60 sek.

50 m stylem dowolnym – dziewczęta kl. III
1. Maćkowiak Alicja – 46,59 sek.
2. Wieczorek Natalia – 47,83 sek.
3. Hebel Wiktoria – 49,12 sek.

50 m stylem dowolnym – chłopcy kl. III
1. Lach Hubert – 30,06 sek.
2. Gonia Mateusz – 35,70 sek.
3. Kozera Przemysław – 37,06 sek.

50 m stylem grzbietowym – dziewczęta kl. III
1. Wieczorek Natalia – 53,43 sek.
2. Hebel Wiktoria – 53,57 sek.
3. Maćkowiak Alicja – 55,44 sek.

50 m stylem grzbietowym – chłopcy kl. III
1. Lach Hubert – 43, 18 sek.
2. Gonia Mateusz – 44,48 sek.
3. Młynarek Kamil – 51,32 sek.

Paulina Banasik

/inspektor ds. promocji gminy/

 

 

 

 

 

 


a